Godalgas konkursā "Jūras zvaigzne"

Ventspils Livonijas ordeņa pilī 19. oktobrī notika IV Latvijas mūzikas skolu kora klašu jauno solistu, duetu un trio konkurss “Jūras zvaigzne", kas veltīts operdziedātājas Alīdas Vānes atcerei. LMMDV audzēkņi šajā konkursā ieguva vairākas godalgotas vietas.

Konkursā piedalījās audzēkņi no vairākām Latvijas skolām, tajā skaitā arī Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi.

A I kategorijā piedalījās Kristians Drišļuks, Maija Strazda un Elīna Semuškina, A II kategorijā – Darja Kargina, A III kategorijā – Raivo Jonass, Linda Lanka un Timotejs Rozentāls, A IV kategorijā – Elizabete Katrīna Elere un Annija Zomerfelde, savukārt B II kategorijā - duets Raivo Jonass un Linda Lanka.

Katrs audzēknis sevi pierādīja no stiprās puses un kādam šis konkurss bija ļoti veiksmīgs, bet kādam mazāk veiksmīgs, bet pats svarīgākais, ka visi skolas pedagogi ir lepni un apmierināti par audzēkņu sniegumiem! Kora klases vadītājs Andris Kontauts sekoja līdz gatavošanās procesam un "turēja īkšķus" par saviem audzēkņiem.

“Vēlos teikt lielu paldies pedagogiem Ievai Dreimanei, Ilze Balodei un Evijai Golubai par audzēkņu sagatavošanu konkursam, kā arī koncertmeistariem Normundam Kalniņam un Annija Volkevičai," uzsver mūzikas metodiķe Sintija Pīrāga.

Ņemot vērā ieguldīto darbu un veiksmīgo uzstāšanos, audzēkņi konkursā ieguva vairākas godalgotas vietas:
• Elizabete Katrīna Elere ieguva 1. vietu A IV kategorijā;
• Timotejs Rozentāls 2. vietu A III kategorijā;
• Raivo Jonass 3. vietu A III kategorijā;
• duetam – Raivo Jonass un Linda Lanka piešķirta 3. vieta B II kategorijā.

Pārējie audzēkņi saņēma pateicības par piedalīšanos konkursā un mazu dāvaniņu no Ventspils Mūzikas vidusskolas.

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola ar jums lepojas!