Džeza mūzikas vakars "Jam session ar Hasanu Bagirovu"

Otrdien, 19.septembrī, plkst. 20.00 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā Civita Nova notiks džeza mūzikas vakars "Jam session ar Hasanu Bagirovu". Pasākumu organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV).

Brīvās improvizācijas vakara galvenais solists Hasans Bagirovs ir džeza dziedātājs un ģitārists, producents, aktieris un Sanktpēterburgas Valsts Kultūras institūta pedagogs, Djūka Elingtona konkursa laureāts, daudzu Krievijas un starptautisku džeza festivālu dalībnieks. Par grupas "The Beatles" dziesmas izpildījumu saņēmis atzinību no Pola Makartnija.

Džeza mūzikas pasākumā piedalīsies arī LMMDV skolotāji un audzēkņi. Ieeja pasākumā ir bez maksas. "JAM SESSION ar Hasanu Bagirovu" atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars".