LMMDV absolventi izcili startē Latvijas dizaineru konkursā

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas absolventi Toms Voronko un Juta Rukuta ar teicamiem rezultātiem startējuši konkursā "Latvijas Dizaineru savienības balva dizainā 2017".

LMMDV Interjera dizaina izglītības programmas absolvents Toms Voronko ieguva 1. vietu "Dizaina balva 2017" skolu konkursā interjera dizaina kategorijā par savu 4. kursa kvalifikācijas darbu: "Tranzīta zonas un mācību telpas interjera dizaina risinājumi Liepājas Centra sākumskolā", pedagoģe Dita Lesiņa un Guna Poga. Šobrīd Toms turpina studēt Latvijas Mākslas akadēmijā Vides dizaina nodaļā.

Savukārt Juta Rukuta, arī Interjera dizaina izglītības programmas absolvente, ieguva 2. vietu par kvalifikācijas darbu: "Interjera projekts Liepājas Centra sākumskolas bibliotēkai un 1. stāva gaitenim", pedagoģe Dita Lesiņa un Guna Poga. Juta uzsākusi studijas Latvijas Mākslas akadēmijā Funkcionālā dizaina nodaļā.

Kvalifikācijas darbi tapuši sadarbībā ar Liepājas Izglītības pārvaldi.

"Lepojamies ar jauniešu sasniegumiem un turpmākajām studijām Latvijas Mākslas akadēmijā. Paldies pedagoģei Ditai Lesiņai, Gunai Pogai un Interjera dizaina izglītības programmas vadītājam Gundaram Vērpem par jauniešu profesionālo izaugsmi," uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.