Gleznotāja Alekseja Naumova meistardarbnīca LMMDV

Nu jau par tradīciju ir kļuvušas Mākslas akadēmijas mācību spēku, mākslinieku meistardarbnīcas Mākslas un dizaina vidusskolā. Septembrī tās vada gleznotājs Aleksejs Naumovs.

Profesora, izcilā ainavu gleznotāja, Alekseja Naumova darbu izstāde vēl augustā bija skatāma Liepājas muzejā. Īpaši mākslinieks ir iecienījis Itālijas ainavu.

Šoreiz Liepāja kļuvusi par mākslinieka otas iedvesmotāju. Vecāko kursu audzēkņi 22. septembrī vēroja mākslinieku darbībā, gleznoja, vērojot toņu nianses uz mākslinieka audekla un paletes, kā arī uzklausīja profesionālus ieteikumus.

Ikdienā jaunie mākslinieki pārsvarā strādā skolas gleznotavās, taču gleznot plenērā kopā ar vienu no populārākajiem mūsdienu māksliniekiem, bija liels izaicinājums.

Skolā meistarklases jau ir vadījuši gleznotāja Sandra Krastiņa, asociētais profesors, LMA prorektors un Glezniecības katedras vadītājs Andris Vītoliņš.